O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
poniedziałek, 13 grudnia 2010
SŁABO, SŁABIEJ, MEDIA MARKT

słabo słabiej

Mój blog ma raczej humorystyczny klimat, ale postanowiłem na chwilę od tego odejść. Robię to za sprawą nowej kampanii sieci Media Markt - 'nie rób sceny, liczą się świąteczne ceny'.

Jakiś czas temu zobaczyłem w telewizji reklamę Media Markt, w której żona wracając do domu zastaje męża z prostytutką. Jest rozpacz, krzyki... konwencja poważna. W końcu mąż winowajca podsuwa gazetkę Media Markt i pojawia się hasło - 'nie rób sceny - liczą się ceny'.... Szczęka mi opadła... Poczułem się zniesmaczony i zażenowany. Zastanawiam się w czyim chorym umyśle powstał ten pomysł. Jeśli kogoś śmieszy dramat zdradzonej kobiety, rozbitego małżeństwa, często też zniszczonego życia, to uważam że powinien udać się do psychologa.
Problem polega na tym że w tym wypadku zebrało się kilka osób z podobnym poczuciem humoru jaki reprezentuje np. Lepper i postanowili pójść krok dalej. Media Markt i zdaje się agencja Opus B w radiowej odsłonie reklamy prezentują wyjątkowe ograniczenie umysłowe i otępienie emocjonalne.... Jak? Tak: do domu wraca mąż, żona krzyczy, że poszedł po choinkę i po pięciu godzinach wraca z zapachową, a on - nawalony jak świnia - bełkocze, kochanie poczuj klimat tych świąt (czy coś w ten deseń)... WTF?!? Czym inspirowali się autorzy tego spotu??? Wspomnieniami z dzieciństwa? Może to jakaś forma terapii? Czy kogoś naprawdę to śmieszy? Akurat moi rodzice (niepijący) zapewnili mi spokojne dzieciństwo, a każde święta zawsze mijały w ciepłej rodzinnej atmosferze. Wiem jednak że część moich znajomych nie miała tyle szczęścia. Wiem też, że ten problem dotyczy naprawdę wielkiej liczby osób. Zapewne też przeglądających mój blog. A na pewno słuchających tej reklamy w radio... Poziom żenady udało się podnieść na niebywale wysoki poziom. Już wykorzystanie Gracjana Roztockiego było chodzeniem po cienkim lodzie, ale to.....

W tym tygodniu wybieram się kupić jakiś sprzęt grający do domu. Jeszcze nie wiem jaki, ale wiem że Media Markt ominę szerokim łukiem. Gratuluje.

środa, 17 czerwca 2009
SŁABO, SŁABIEJ, WAŻKA G

ważka g

Prawdopodobnie mamy do czynienia ze słabizną roku, a może nawet dekady. Ważka G zdeklasował zdecydowanie MIG "Co ty mi dasz", czy Lecha Rocha, a także inne osobowości internetu. Jest to zdecydowanie najgorsza rzecz jaką było mi dane obejrzeć w ostatnim czasie. Mimo że jestem osobą wytrwałą, to z wielkim trudem przebrnąłem przez ten "teledysk". Złe tu jest wszystko, choć kilka fragmentów jest gorszych niż reszta, np. jak Ważka bije leżący na ziemi worek treningowy (2m45s). Straszność utworu "Życie ostre jak maczeta" przekracza moje możliwości artykulacji.

Drogi Ważko! Proszę! Nigdy więcej tego nie rób! Wyrządziłeś wielką krzywdę muzyce. Poczyniłeś nieodwaracalne zadry na psychice wszystkich, którzy zobaczyli Twój "teledysk".

 

PS. Polecam przyjrzeć się komentarzom pod clipem na youtube.com, można znaleźt takie pierełki jak: "...lepszy flow ma mój pierd po kebabie..."

 

czwartek, 04 czerwca 2009
SŁABO, SŁABIEJ, FESTIWAL W OPOLU

Pozwoliłem sobie utworzyć dział SŁABO, SŁABIEJ, ...  w którym będę poddawał sybiektywnej krytyce, subiektywnie wybrane zdarzenia :-) Na pierwszy ogień poleci Festiwal w Opolu, który rok rocznie zaniża poziom. Do tego dochodzi jeszcze nijaki oberstunderfuhrer Farfał... Widziałem ostatnio zajawkę tego festiwalu i pękło mi ucho. Słabizna i żenada. Nic dziwnego że Kazik i Strachy na Lachy, kategorycznie zarządały wycofania ich kandydatur z konkursu Superjedynek. Grabarz na stronie zespołu napisał tak: "...Jako zespół nie chcemy swoją twórczością, nazwą i czymkolwiek innym w jakikolwiek sposób być kojarzeni z obecną ekipą dowodzącą państwową telewizją. Bawcie się sami - bez nas i nie naszym kosztem."

słabo, słabiej, festiwal w opolu