O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
środa, 20 czerwca 2012
miałem takie

miałem takie

Ośmielę się wysunąć wniosek, że każdy (no prawie każdy) takie miał :-) A przynajmniej każdy, kto urodził się gdzieś tam w XX w., jeździł na różne kolonie, obozy, itp. 

W drugiej części dnia wrzucę jeszcze krótką recenzję nowego, ciekawego komiksu, który dostałem od Helion.pl „Zen Steve'a Jobsa”

A jakby ktoś chciał w sobotę w Poznaniu spotkać się na browarku to zapraszam.

trolo lolo mode on

Podobno Andrzej z JestKultura stawia wszystkim kolejkę :-)

trolo lolo mode off

 

A z głośniczka mistrz Ray Charles:
Pozdrawiam

Zuch 

Zuch

10:07, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 18 czerwca 2012
dobroczynny z natury

dobroczynny z natury

Podejrzewam, że ten komiks może być inspiracją i wyzwaniem do włączenia „trolo lolo mode” w Waszych biurach :-)

Głośniczek: gdzieś tam, kiedyś tam obiło mi się o uszy, że Hugh Laurie poza byciem świetnym aktorem, jest też niezgorszym muzykiem. No i ostatnio trafiłem na jego album i powiem, że bardzo fajnie się tego słucha. Tu pokazuję Wam jego cover Raya Charlsa:widzieliście już mój nowy cover photo na fanpage?

pozdrawiam

Zuch

Zuch

PS - Zuchowe koszulki ponownie w sprzedaży. 

 

12:22, zuch_rysuje
Link Komentarze (12) »
nowy coverphoto

coverphoto 2

niestety cover photo trzeba zmienić... niestety zawsze jest ktoś kto będzie się z tego cieszył i nawet nie chodzi o Czechów

piosenka w tle:pozdrawiam

Zuch

ZUCH

09:05, zuch_rysuje
Link
piątek, 15 czerwca 2012
zuchowe koszulkowo

Zuchowe koszulki powracają! Koszulki były i cieszyły się sporym zainteresowaniem, ale ta współpraca się skończyła. Potem nie miałem czasu żeby to wszystko ogarnąć, nie mogłem znaleźć ciekawego producenta, itp. A cały czas dostawałem mejle z pytaniami o koszulki. No i w końcu trafiłem na koszulkowo.com, w mig się dogadaliśmy i zuchowe koszulki powracają. Na razie są cztery wzory, a będzie więcej (każdy w wersji damskiej i męskiej). Z czasem pewnie dojdą nowe, może jakieś wypadną. Całościowo produkcją i sprzedażą zajmuje się koszulkowo.com, więc w razie pytań proszę do nich słać mejle. Poniżej pokazuje wzory, które linkują bezpośrednio do ich miejsca na koszulkowo.com

COFFEE, COFFEE MAKE MY DAY

coffe_dcoffe_m

SENIOR KAWOŻŁOPING MANAGER

KAWOŻŁOPING_DKAWOŻŁOPING_M

SIORBIĄ TE YERBE WARIATY

SIORBIĄ TE YERBE_DSIORBIĄ TE YERBE_M

ZUCH PRÓBUJE RYSOWAĆ 

ZUCH PRÓBUJE RYSOWAĆ_DZUCH PRÓBUJE RYSOWAĆ_M

Pozdrawiam

Zuch

Zuch 

17:31, zuch_rysuje , SKLEP
Link Komentarze (13) »
naturalnie

naturalnie

Skupienie, koncentracja i wymyślanie przezajebistych rzeczy często, widziane z boku, może być odebrane właśnie tak :-)

Z głośniczka dziś kawałek zespołu US3. Taki mariaż acid-jazzu z hip-hopem. Zresztą bardzo udany mariaż. A kawałek Ghost jest z ich ostatniej płyty:

 

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

10:13, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
czwartek, 14 czerwca 2012
Zuch i SzlachetnaPaczka.pl

Zuch i SzlachetnaPaczka.pl

Jak widać na załączonym obrazku zaczynam angażować się w pomoc dla akcji Szlachetna Paczka. Akcji, którą popieram całym sercem, a teraz i blogiem. Powiecie, że do świąt jeszcze daleko, ok. Ale teraz chodzi o rekrutowanie liderów, którzy pomogą koordynować akcję w terenie. Szczegółu możecie przeczytać na stronie SuperW oraz MojaEuroPrawda. Po banerku otwierającym widać, że towarzystwo angażujące się w Paczkę jest zacne. Kto wie? Może uda mi się spotkać z Jerzym Dudkiem? Może Jurek zrobi sobie ze mną zdjęcie? Będzie miał +100 do lansu :-) Dziś też dowiedziałem się, że Paczkę będzie wspierał Kamil Bednarek, a Kamila lubimy bo czesze się na Zucha :-)

Zachęcam Was do włączenia się do Paczki, do zostania liderem, albo do zrobienia paczki. Ja na pewno co nie co jeszcze na ten temat napiszę. A zimą pewnie z niektórymi z Was spotkam się w jakimś poznańskim centrum handlowym, żeby rzucić się w wir dobroczynności :-)

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

13:12, zuch_rysuje
Link
środa, 13 czerwca 2012
czekaj chwilę + konkurs z fajowo.eu

czekaj chwilę

EDIT - WYNIK KONKURSU:

pam param! kiedyś wybuchnie mi ta skrzynka :-) wszem i wobec ogłaszam, że shisha wędruje do Beaty S., z którą to już się skontaktowałem. Pozdrawiam i gratuluję!

-----------------------------------

No tak, fajka wodna - dobra rzecz. Sam takową posiadam. Kupiłem sobie kiedy byłem w Azerbejdżanie od Irańczyka, który nie mówił ani po rosyjsku, ani po angielsku, ani nawet po azersku. Ale jakoś się dogadaliśmy. Taka faja to oczywiście nic zdrożnego, nic w stylu Kory „uciułany any, giecik pękł pękł” Jackowskiej. Można nabić melasą, więc nawet bez tytoniu.

Wczoraj już nęciłem, a dziś wyjaśniam. Dzięki mojemu ulubionemu sklepowi z yerbą i fajami - Fajowo.eu można dziś wygrać taką o to PRZEPIĘKNĄ SHISHĘ. Z akcesoriami TAKIMI, TAKIMI i TAKIMI i tytoniem wg uznania zwycięzcy. Czyli zestaw gotowy do użycia. 

Co trzeba zrobić? Łatwizna. Trzeba wysłać do mnie mejla na adres: zuch_konkurs@gazeta.pl wpisując w temacie FAJOWO.EU Wygra pierwsza osoba, której mejl dojdzie do mnie dziś (tj.13 czerwca 2012) o godzinie 18:00. Tak jak w regulaminie.

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

12:55, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
wtorek, 12 czerwca 2012
Wacom wspiera Zucha

Tak jak wczoraj zapowiadałem, tak dziś wyjaśniam - mój blog zyskał świetne, długoterminowe wsparcie od firmy WACOM. Chciałbym wyjaśnić na początek kilka kwestii, ponieważ uważam, że w takich sprawach potrzebna jest transparentność. Może bez zaglądania w kieszeń, ale jednak.

Wacom

Na taki oficjalny patronat zdecydowałem się dlatego, że zasady współpracy są jasne i przejrzyste, ale też dlatego, że Wacom jest dla mnie bardzo naturalnym partnerem. Od lat korzystam z jego produktów, bardzo je lubię i jeśli ktoś mnie pyta o radę, to właśnie ich polecam.

Współpraca z Wacomem polegać będzie głównie na współpromocji. Ja będę informował o eventach, konkursach, czy nowościach sprzętowych Wacoma, a Wacom będzie wspierał mnie np. sprzętem. Ale też będzie wspierał konkursy i eventy, które ja będę prowadzić - jeden taki konkurs rozpocznę pewnie jakoś pod koniec tygodnia.

Współpraca zakłada też, że ze strony Wacoma nie będzie jakiejkolwiek ingerencji w tematykę czy treść mojego bloga - innej formy współpracy nie uwzględniam. Nie mam też obowiązku bycia przychylnym dla Wacoma np. w kwestii recenzji sprzętu. Na dobry początek dostałem Intuosa5, którego Wam wkrótce opiszę - obiektywnie i uczciwie. To chciałbym też zaakcentować, choć „haters gonna hate”, niezależnie od tego co napiszę. Z mojej strony wpisy, recenzje, relacje itp, zawsze będą obiektywne i uczciwe. Bo to właśnie jest siłą blogosfery. 

pozdrawiam
Zuch

Zuch

14:48, zuch_rysuje
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 11 czerwca 2012
odwieczna tajemnica

odwieczna tajemnica

Właśnie tak! Wydaje mi się, że rozwiązałem jedną z poważniejszych zagadek ludzkości :-) Musi być ten element rozwarstwienia społecznego, podziału kastowego i odpowiednich zależności.

Jeszcze szybko podzielę się kilkoma informacjami. Otóż, 22-24 czerwca w Poznaniu, będzie miał miejsce Startup Sprint Kultura i m.in. ja będę tam mentorem (kurcze, nie lubię tego słowa). A już dziś piszą o mnie wiersze, hehe :-)

Co jeszcze? Będę starał się jakoś porcjować wiadomości, żeby nie zrobić gigantycznego wpisu, więc napomknę tylko jeszcze, że w tym tygodniu postaram się napisać kilka słów o „Szlachetnej Paczce”, którą pewnie trochę będę wspierał. A jeszcze dziś spróbuję napisać o dość ważnym wydarzeniu w historii mojego blogu. Otóż, Zuch zyskuje partnera/patrona (jakkolwiek to brzmi). Oczywiście nie będzie to miało jakiegokolwiek wpływu na treść bloga, no może poza tym, że z czasem pojawi się kilka - zupełnie obiektywnych - recenzji, i pewnie będzie kilka fajnych rzeczy do rozdania dla Was. Ale o tym później. Pewnie haters gonna hate, ale jak to się mówi: blogers gonna blog :-)

aha, z głośniczka czilałtowo, bo dobrze się przy tym pracuje:pozdrawiam

Zuch 

Zuch

13:11, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
czwartek, 07 czerwca 2012
coverphoto na miarę naszych czasów

Taki oto cover photo zaserwowałem sobie na czas szaleństwa:

coverphoto na miarę naszych czasów

oczywiście mam w zamyśle kolejne zależne od wyników :-) ale początkowego entuzjazmu nikt mi nie zabierze... no może poza Grekami, Rosjanami i Czechami...

pozdrawiam

Zuch

Zuch

11:09, zuch_rysuje
Link Komentarze (2) »