O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
środa, 22 grudnia 2010
świąteczna regulacja

Przypominam o ŚWIĄTECZNYM KONKURSIE,


A poniższa historyjka, dla niektórych pewnie boleśnie prawdziwa... :-) takie lajf

 

To ostatni pasek przed świetami. Dlatego życzę Wam przede wszystkim spokojnych Świąt. Nie spinajcie się - odpoczywajcie :-)

świąteczna regulacja

 

 

14:29, zuch_rysuje
Link Komentarze (2) »
KONKURS ŚWIĄTECZNY

 

Kuchnia Polki

 

Razem z zaprzyjaźnioną, pyszną firmą Kuchnia Polki mam dla Was świąteczny konkurs!
Ze względu na charakter nagrody pisząc"dla Was" mam na myśli poznaniaków.

Konkurs jest prosty:
wystarczy napisać dlaczego pierogi Kuchnia Polki są wypasione? A są wypasione - zapewniam.

Odpowiedzi należy przesłać na adres: zuch_konkurs@gazeta.pl do jutra (23 grudnia) do godziny 12:00

Osoba, która przyśle najbardziej wypasioną odpowiedź dostanie 24 grudnia, prosto do domu, wypasione 6kg pierogów z kapustą i grzybami i 6kg kapusty z grzybami od Kuchni Polki - tak żeby wigilijny stół wam się uginał :-)

Przypominam że nagrodę jesteśmy w stanie dostarczyć tylko na terenie Poznania.

Więc - klawiatury w dłoń :-)

11:03, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
wtorek, 21 grudnia 2010
sport to zdrowie

Sport to zdrowie - każdy to wie. Tylko że trzeba zdjąć okulary....

sport to zdrowie

10:36, zuch_rysuje
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 20 grudnia 2010
nie po to

nie po to

11:52, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
piątek, 17 grudnia 2010
łee niedobre

 

łee niedobre

offtopic: dziś w przedszkolu mojego synka są jasełka, Szymo ma swój pierwszy publiczny występ wokalny w chórku trzylatków ;-) już się nie mogę doczekać.

10:25, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
czwartek, 16 grudnia 2010
praca siedząca

praca siedząca

10:26, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
środa, 15 grudnia 2010
dysortografia

 

dysortografia

pamiętam że dzięki mnie w podstawówce pani od polskiego wprowadziłe (jak na tamte czasy) rewolucyjny system oceniania wypracowań, gdzie treść i ortografia miały osobne oceny. bo by mnie musiała uwalić :-)

12:19, zuch_rysuje
Link Komentarze (2) »
wtorek, 14 grudnia 2010
lancz tajm

 

lancz tajm

lancz tajm, kurcze, ludzie w zakładach pracy jedzą takie gówna....

10:22, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 13 grudnia 2010
SŁABO, SŁABIEJ, MEDIA MARKT

słabo słabiej

Mój blog ma raczej humorystyczny klimat, ale postanowiłem na chwilę od tego odejść. Robię to za sprawą nowej kampanii sieci Media Markt - 'nie rób sceny, liczą się świąteczne ceny'.

Jakiś czas temu zobaczyłem w telewizji reklamę Media Markt, w której żona wracając do domu zastaje męża z prostytutką. Jest rozpacz, krzyki... konwencja poważna. W końcu mąż winowajca podsuwa gazetkę Media Markt i pojawia się hasło - 'nie rób sceny - liczą się ceny'.... Szczęka mi opadła... Poczułem się zniesmaczony i zażenowany. Zastanawiam się w czyim chorym umyśle powstał ten pomysł. Jeśli kogoś śmieszy dramat zdradzonej kobiety, rozbitego małżeństwa, często też zniszczonego życia, to uważam że powinien udać się do psychologa.
Problem polega na tym że w tym wypadku zebrało się kilka osób z podobnym poczuciem humoru jaki reprezentuje np. Lepper i postanowili pójść krok dalej. Media Markt i zdaje się agencja Opus B w radiowej odsłonie reklamy prezentują wyjątkowe ograniczenie umysłowe i otępienie emocjonalne.... Jak? Tak: do domu wraca mąż, żona krzyczy, że poszedł po choinkę i po pięciu godzinach wraca z zapachową, a on - nawalony jak świnia - bełkocze, kochanie poczuj klimat tych świąt (czy coś w ten deseń)... WTF?!? Czym inspirowali się autorzy tego spotu??? Wspomnieniami z dzieciństwa? Może to jakaś forma terapii? Czy kogoś naprawdę to śmieszy? Akurat moi rodzice (niepijący) zapewnili mi spokojne dzieciństwo, a każde święta zawsze mijały w ciepłej rodzinnej atmosferze. Wiem jednak że część moich znajomych nie miała tyle szczęścia. Wiem też, że ten problem dotyczy naprawdę wielkiej liczby osób. Zapewne też przeglądających mój blog. A na pewno słuchających tej reklamy w radio... Poziom żenady udało się podnieść na niebywale wysoki poziom. Już wykorzystanie Gracjana Roztockiego było chodzeniem po cienkim lodzie, ale to.....

W tym tygodniu wybieram się kupić jakiś sprzęt grający do domu. Jeszcze nie wiem jaki, ale wiem że Media Markt ominę szerokim łukiem. Gratuluje.

piątek, 10 grudnia 2010
chomiki

chomiki

11:03, zuch_rysuje
Link Komentarze (5) »