O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
sobota, 30 lipca 2011
Zuch w warszawskim metrze

Witajcie,

 

ja cały czas urlopuje – mam się z tym bardzo dobrze. Nie daje tego wpisu żeby Was podręczyć, ale żeby poinformować Was, że od wczoraj (29 lipca 2011) można oglądać moje komiksy w warszawskim metrze. Będą one przez jakiś czas wyświetlane na ekranach wewnątrz wagonów. Jest to część akcji promocyjnej blox.pl – to tak w kwestii wyjaśnienia, żeby komuś nie przyszło do głowy, że się na taką promocję szarpnąłem :-)

 

pozdrawiam

Zuch

21:14, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
piątek, 22 lipca 2011
znamię

znamię

No tak, trzeba nauczyć się z tym żyć...

Nie zmienia to jednak faktu, iż niezależnie od tego czyśmy ze stolycy, czy z prowincji, to jednakowo zasługujemy na urlop. Ja też. Teraz pewnie przed niektórymi monitorami zapadła martwa cisza, tak że słychać powiew grozy. No ale to prawda – jadę na urlop. Muszę odpocząć. Jak dla mnie to może być nawet gradobicie, ważne żeby nie chodzić do pracy. Żebym mógł spokojnie poświęcić żonie i dzieciom tyle czasu na ile zasługują – czyli bardzo dużo.

 

Podczas mojego wczasowania przeglądajcie archiwum, bo jest zaiste zajebiste :-) Pewnie odezwę się od czasu do czasu, ale raczej nie zabardzo.

 

Słuchajcie dobrej muzy, jedzcie na woodstock, ogónie czyńcie dobro :-)

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

PS - jako że nie jestem psem ogrodnika, to na czas mojej nieobecności przytachałem do pracy Eizo, które dostałem do testów. Agnieszka się bardzo cieszy i projektuje jeszcze lepiej :-)   

 

14:00, zuch_rysuje
Link Komentarze (16) »
czwartek, 21 lipca 2011
propozycja nie do odrzucenia

propozycja

durne :-)

 

dziś z głośniczków klasyka:

Dog eat dog - Who's The King 

 

pozdro

Zuch

Zuch 

12:30, zuch_rysuje
Link Komentarze (4) »
środa, 20 lipca 2011
zakupy

zakupy

Biurowa dieta, to temat na kilkutomową powieść grozy :-)

Ja osobiście (przy intensywnym wsparciu żony) staram się dobrze odżywiać. Co prawda dziś zapomniałem wziąć śniadanie i obiad... no cóż, na szczęście dużo czekolady wala się po biurze.

 

Z głośniczków polecam mój ukochany Pink Floyd:

 

Pink Floyd – Hey you

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch 

13:18, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
wtorek, 19 lipca 2011
Testy

Dostałem wczoraj do przetestowania 8 calowy tablet KYROS MID8024. Pierwsze wrażenie: jest lepszy niż się spodziewałem. Na razie będę się nim bawił (tzn. testował) jak tylko uda mi się go zabrać synkowi, który nachrzania w AngryBirds :-)

Testuję też świetny monitor EIZO flexscan sx2262w z kalibratorem. Różnica między Eizo, a moim prywatnym monitorem jest dramatyczna i już wiem, że z bólem serca będę ten sprzęt oddawał...

8 calowy tablet KYROS MID8024 

Myślę, że w połowie sierpnia napiszę na ten temat więcej i wnikliwiej.

 

 

Pozdrawiam

Zuch

Zuch 

12:32, zuch_rysuje
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 18 lipca 2011
wypłata

wypłata

Na szczęście jest to przeszłość tak odległa, że zaczyna mnie to śmieszyć. Wtedy jednak nie było mi wcale do śmichu, ale za to ile satysfakcji sprawiło złożenia wypowiedzenia :-)

 

Z głośniczków polecam nowego Cezika. Koleś wymiata :-)

 

CeZik – sic! (cover kuchenny)

 

Pozdrawiam

zuch

zuch 

 

11:30, zuch_rysuje
Link Komentarze (7) »
piątek, 15 lipca 2011
na wszelki wypadek

na wszelki wypadek

W ramach piątkowych cover'ów naprawdę brawurowe wykonanie:

Richard Cheese - People equal Shit (oryginalnie wykonuje Slipknot)

 

miłego łikendu

Zuch

Zuch 

14:41, zuch_rysuje
Link Komentarze (4) »
środa, 13 lipca 2011
Zuch w Mediafun Magazyn

W najnowszym numerze Mediafun Magazyn można zobaczyć mój komiks – na bardzo prestiżowej, piątej stronie :-) Pasek specjalnie dla magazynu, nigdzie wcześniej nie publikowany. A sam magazyn bardzo ciekawy, polecam. Zuch approve! :-)

mediafan magazyn 04 

Pozdrawiam

Zuch

Zuch 

09:04, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
wtorek, 12 lipca 2011
zaiste

zaiste

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie :-)

 

Podczas gdy jadłem dziś lancz (bułka i sałatka śledziowa z buraczkami :-) patrzałem, żując bezmyślnie, na tablicę u nas w kuchni. I tak sobie pomyślałem, że pusto, że przydałoby się wypełnić kadr jakimś informatykiem. Żadnego jednak pod ręką nie było. Dlatego w najbliższym czasie przygotuję dla Was informatyka w pdf'ie żebyście go mogli sobie wydrukować, wyciąć i przyczepiać do tablic, ścian itp., ile tylko dusza zapragnie.

 

A z głośniczka nowy album Maleo Reggae Rockers – Rzeka dzieciństwa, z coverami polskich piosenek mienionych lat. Jest Niemen, jest Grechuta, jest Klaus Mitffoch. Jest też paru gości (m.in. Gutek, Ras Luta, 52dębiec). Mi się strasznie podoba.

 

Maleo Reggae Rockers - Strzeż Się Tych Miejsc feat. Pięć Dwa

pzdr

ZUCH 

ZUCH  

14:06, zuch_rysuje
Link Komentarze (19) »
poniedziałek, 11 lipca 2011
poniedziałek

poniedziałek

Ależ przymulaszczy dzień.... Dziś rano jechałem 150km do Poznania i oczywiście całą drogę lało okrutnie i przestało dopiero przy samym Poznaniu... ale zaraz potem deszcz mnie dogonił... najs...

 

W samochodzie słuchałem sobie m.in.:

 

The John Butler Trio - Treat Yo Mama

 

dzięki Mat za polecenie.

 

Jak byłem u rodziców to znalazłem mój cd jeszcze z liceum z hiphopowymi bitami mojej produkcji :-) ale tego w eter nie puszczę, aż takiego dystansu do siebie nie mam.

 

Pozdro

Zuch

Zuch 

13:24, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
 
1 , 2