O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
środa, 30 listopada 2011
pożegnanie

pożegnanie

No cóż, jeszcze niecałe 3h. Oczywiście nie jest to pożegnanie z Wami :-) nadal będę Was męczył swoim jestestwem. Heiddegerem zaleciało.

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

13:40, zuch_rysuje
Link Komentarze (22) »
wtorek, 29 listopada 2011
steve

steve

Żeby nie było - nie jestem hipsterem - sam się utrzymuję. Z hipsterami nic mnie nie łączy poza tym że mnie nie lubią :-) na jednym paskudnym blogasku, którego autor płacze, że w Wawie jest miejsce w którym jego iPhone nie łapie zasięgu, jestem nawet anty-postacią. A jak się jeszcze przejrzy wyniki z brand24.pl (do którego dostałem promocyjny dostęp) to z wpisów z blipa wynika że kolo ma na moim punkcie jakąś chorą obsesje :-) generalnie boli go (wkurwia - cyt.) liczba fanów Zucha na FB :-) rozkoszna lektura, jakbym jeszcze zrobił popcorn, to bym się poczuł jak na kolejnej żenującej polskiej komedii.

 

A biografię Jobsa czytam faktycznie. Wahałem się przed zakupem, ale Litza kupował, a ja mało asertywny jestem... i tak jakoś też kupiłem. I powiem, że książka Isaacsona jest świetnie napisana. Książkę szczerze polecam. Zwłaszcza tym, którzy nie są fanami apple.

 

Z głośniczka dziś, takie gitarkowe pitu-pitu, ale jakoś mi się fajnie wkręciło:

Iron and wine - Boy with a coin

 

pozdrawiam

zuch

zuch

11:41, zuch_rysuje
Link Komentarze (18) »
piątek, 25 listopada 2011
wbiłem się

wbiłem się

Taka moja krótka refleksja po wizycie w stoycy :-) gdzie spijałem splendor. Ale żebym za bardzo nie odleciał to pkp szybko sprowadziło mnie na ziemie prawie dwugodzinnym postojem gdzieś na trasie Warszawa-Wrocław, w wyniku czego byłem we Wrocławiu przed 4 nad ranem. Powrót do Poznania też się przedłużył o około 2h...

PKP - you never know...

 

z głośniczka i monitora polecam, bo teledysk fajnie zryty:

Boy & Bear - Rabbit Song

 

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

10:27, zuch_rysuje
Link Komentarze (16) »
wtorek, 22 listopada 2011
no co?

no co?

taki grzybny głos rozsądku :-)

W tym tygodniu wielu komiksów z mojej strony nie doświadczycie, bo mam zapierdziel niewąski.

I chyba wypada opowiedzieć trochę o tym co się u Zucha ostatnio dzieje. Otóż, są to ostanie dni kiedy Zuch uwikłany jest w kryptonitowe macki etatu. Od grudnia będę już wesołym bezrobotnym - czyli freelancerem, a od stycznia ruszy już pełnoprawnie Zuchowe Studio - gdzie to ja będę panem i władcą. Na razie samego siebie :-) Nie powinno wpłynąć to na blog, bo pomysły mam cały czas, a i z ludźmi przebywać będę, ot, choćby w Eureka Hub gdzie będę miał co-workingowe biureczko :-) Będę bardziej mobilny i mam zamiar pojawiać się na różnych eventach. Np, w najbliższy czwartek 24 listopada będę we Wrocławiu na Social Media Day. Już wiem, że w lutym odwiedzę KielceCOM i nawet coś tam powiem. No i ogólnie tu i tam będę, ale to w dużej mierze zależy od chęci organizatorów :-) A już jutro, w środę 23 listopada, można mnie będzie zobaczyć i posłuchać w TVP2 o 16:15, w programi poziom2.0 pogadamy sobie trochę o komiksach w internecie. +100 do lansu oraz darmowy, a profesjonalny,  makijaż :-)

Coż... życie leci dalej, Zuch dalej biadoli. Przestanie biadolić jak się okaże, że nie mam zleceń i będę musiał podjąć pracę np. na budowie żeby rodzinę utrzymać i nie będę miał na nic siły. Wiec w sumie przyszłość Zucha jest w waszych rękach bardziej niż zwykle, bo to często za tymi rękoma stoją zlecania, które z miłą chęcią wezmę :-)))

 

Na koniec tego przydługiego wpisu będzie muziczka z głośniczka:

Blitzen Trapper - Black River Killer

To najlepszy kawałek tego zespołu, inne trochę za bardzo lecą country :-)

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

11:43, zuch_rysuje
Link Komentarze (14) »
poniedziałek, 21 listopada 2011
INKLING - moja recenzja w magazynie Kreatywny Bazar

W najnowszym numerze magazynu Kreatywny Bazar można m.in. przeczytać moją recenzję wyczekiwanego z niecierpliwością INKLINGa - nowego dziecka Wacoma. Można też przeczytać moją recenzję budżetowego tabletu KYROS 8024 firmy Coby. Przeczytacie też jeszcze jedną moją recenzję - programu do składu DTP - PAGE PLUS x5. Oj napisałem się ostatnio.

W numerze też wiele innych ciekawych rzeczy i też można je przeczytać. Polecam - będziecie mieli co robić w pracy :-)

INKLING - moja recenzja w magazynie Kreatywny Bazar

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

11:50, zuch_rysuje
Link Komentarze (1) »
piątek, 18 listopada 2011
refleksja

Po kliku dniach na G+ naszła mnie taka luźna refleksja:

refleksja

Jak na razie jest mega branżowo :-) i w sumie to mi się podoba.

 

pzdr

Zuch

Zuch

10:29, zuch_rysuje
Link Komentarze (7) »
czwartek, 17 listopada 2011
ty też

ty też

Dziś tak trochę przewrotnie :-)

Z głośniczków brawurowy cover Papa Roach:

Richard Cheese - Last Resort

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

13:03, zuch_rysuje
Link Komentarze (4) »
środa, 16 listopada 2011
ekhm...

ekhm...

środa, już z górki...  tia... Alik zgasł... jak żyć?

 

z głośników polecam:

Świnka Halinka - Bobik (nie łomem nie młotkiem)


Przypominam że Zucha też można złapać na Google+. Okazuje się że na tej platformie zainteresowanie Zuchem też jest, nawet sobie tam gawędzimy. Wg statystyk Plustat Zuch jest 10 pod względem obserwujących z pośród polskich stron firmowych na G+, najsss. O włos od wykop.pl. Może ich wykopię? Bo już przez chwilę byłem 9 :-)

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch


14:19, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 14 listopada 2011
programik

programik

Bo tak sobie myślę, że to musi być zautomatyzowane :-)

 

z głośniczka nowy klip:

Hans Solo - Dopóki jestem

fajne, fajne, tekstowo i muzycznie.


A tak bajdełej, to próbuję Hansa wyciągnąć na paintball. Będzie można jakiś scenariusz wojenny zorganizować, no i jak fajnie będzie brzmiało: Hans! poddaj się!!! :-)))

Bajdełej 2: wbijajcie na Zuchowy profil na Google +

 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

15:19, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
"Witajcie w realu_" - konkurs

Mam przyjemność wspierać medialnie wrocławską edycję cyklu spotkań WITAJCIE W REALU_. Spotka nie we Wrocławiu organizowane jest przez autora bloga studiumprzypadku.com

Z tej okazji mam dla Was 3 fajne książki. Są fajne, bo sam chciałbym je mieć. Ale najpierw kilka słów o samym spotkaniu:

WITAJCIE W REALU_

Już w najbliższy piątek, 18-ego listopada, we wrocławskim klubie LOG:IN, odbędzie się druga edycja
studenckiego projektu pod nazwą WITAJCIE W REALU – spotkania o nowych mediach.

Kto będzie gościem podczas tej edycji?
Bartosz Balewski – Interaction Designer z agencji Touch Ideas, który przedstawi temat: "Design Thinking - proces projektowania innowacji. Case Study Łomża Niepasteryzowana." Jego agencja odebrała w tym roku jedną z najważniejszych na świecie nagród w dziedzinie designu komunikacji – red dot communication award. Można powiedzieć, że to Oscar w świecie designu. Zostali wyróżnieni także Złotym Effie - najbardziej efektywną kampanię reklamową. Pojawią się również Michał Dusiński i Błażej Andrzejewski ze Studia Animacji Xantus. To oni są odpowiedzialni za ostatni hit polskiego internetu – reklamę sieci sklepów Tesco, inspirowaną kazaniami księdza Natanka. Poza tym tworzyli także animacje do reklam z udziałem Serca i Rozumu dla Telekomunikacji Polskiej i wielu innych. Są jednym z największych studiów animacji w Polsce. O czym będą mówić? "Od Włatcóf Móch do Henia Natanka, czyli skąd się biorą widły". Intrygujący temat zapowiada, bardzo ciekawą prezentację.

DATA: 18 listopada /piątek/
MIEJSCE: Klub LOG:IN /Plac Solidarności 1/3/5/
START: 17:00

A teraz o samym konkursie.

Już chyba tradycyjnie nagrodę - książkę - dostanie osoba która wstrzeli się mejlem najbliżej konkretnej godziny:

12:00

Coś za coś. Wszechobecny konflikt pomiędzy jakością a dostępnością. Dowiedz się, co sprawia, że jedne produkty odnoszą sukces, a inne nie 

Kevin Maney - "Coś za coś. Wszechobecny konflikt między jakością a dostępnością. Dowiedz się co sprawia, że niektóre marki odnoszą sukces, a inne nie."

 

13:00

Superfreakonomia. Globalne ochłodzenie, patriotyczne prostytutki i dlaczego zamachowcy-samobójcy powinni wykupić polisę na życie

Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner - "Super freakonomia"

 

14:00

Być jak Steve Jobs. Jeśli chodzi o pomysły, wszystko jest dozwolone

Leander Kahney - "Być jak Steve Jobs"

 

Jak chcecie którąś tych książek, to wyślijcie mejla na adres: zuch_konkurs@gazeta.pl i postarajcie się wstrzelić najbliżej godziny podanej nad okładką książki.

 

Pozdrawiam

Zuch

Zuch

10:45, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2