O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
poniedziałek, 28 lutego 2011
piekiełko

piekiełko

tiaa... znowu poniedziałek, ale pamiętajcie, że już prawie weekend :-) grunt to dobre nastawienie.

a muzycznie dziś polecam - zawsze świetnegy i rewelacyjny: Dave Matthews - Gravedigger - tak na poniedziałkowy dół :-)

--------------------------

Na facebooku utworzyliśmy też grupę "blogosfera POZNAŃ". Zachęcam do dołączenia każdego kto jest jakoś związany z Poznaniem i/lub Wielkopolską, no i oczywiście prowadzi bloga.

blogosfera POZNAŃ

12:24, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
środa, 23 lutego 2011
opowiem ci kawał

opowiem ci kawał

 

Ostatnie dni sponsoruje u mnie kawa pod wszelką postacią, pita w nieprzyzwoicie dużych, nawet jak na mnie, ilościach... chyba zaczynam się ocierać o stan zawałowy...

Dlatego dziś w zuchowych głośnikach ŁONA – Kawa :-)

Kawałek, oj, sprzed 10 albo i więcej lat. Ale już wtedy byłem kawożłopem :-)

Na facebooku jest grupa osób uzależnionych od kawy, zapraszam.

--------------------------

Na facebooku utworzyliśmy też grupę "blogosfera POZNAŃ". Zachęcam do dołączenia każdego kto jest jakoś związany z Poznaniem i/lub Wielkopolską, no i oczywiście prowadzi bloga.

blogosfera POZNAŃ

12:04, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
wtorek, 22 lutego 2011
szef się nudzi

szef się nudzi

echh... co za dzień... w domu dzieci chore – ospa + zatrucie pokarmowe – pełen wypas, nie ma co.

Do tego skrobanie samochodu przy -15oC... co może być lepsze niż skrobanie samochodu przy -15oC? Chyba tylko skrobanie samochodu przy -20oC   :-)

Dlatego dziś serwuję bardzo energetyczny kawałek świetnego jazzowego pianisty.

Przed Wami - Brad Mehldau - Day is Done.

 

aha, jeszcze nie byłbym sobą gdybym nie podlinkował relacji z gali Blog Roku 2010 by Mediafun :-) szczególnie interesujący fragment filmiku jest od ok. 7:50 :-)

 

pozdrawiam

Zuch

 

edit: postanowiliśmy utworzyć na Facebooku grupę "blogosfera POZNAŃ". Zachęcam do dołączenia każdego kto jest jakoś związany z Poznaniem i/lub Wielkopolską, no i oczywiście prowadzi bloga.

blogosfera POZNAŃ

10:00, zuch_rysuje
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 21 lutego 2011
gala 01

gala 01

Przestawienie budzika na 6:30 boleśnie uświadomiło mi, że weekend przedłużony galą dobiegł końca... :-)

Pewnie na dniach będę wrzucał mniej lub bardziej udane paski subiektywnie relacjonujące galę :-) ale raczej nastawcie się na mniej udane.

Pozdrawiam

Zuch

11:35, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
piątek, 18 lutego 2011
gala, gala i po gali

Gala, gala i po gali,

A Zuchowi nic nie dali…

Cóż… Moje przypuszczenia się sprawdziły i moją kategorię wygrał Transfokator. Jak się później (przy zawłaszczonej tacy z przekąskami) okazało – naprawdę spoko koleś. Co do jego blogu, to wypowiadać się nie będę, bo nie jestem fotografem i tego po prostu nie rozumiem.

Co do samej gali to było naprawdę fajnie. Ciekawe doświadczenie zobaczyć to od drugiej strony. No i koncert Andrzeja Smolika (którego, nota bene, dotknąłem w ramię).

A po gali zaczęła się część nieoficjalna :-) tak… hmm… moja wątroba pozdrawia otwarty bar :-) Bardzo pomocnym okazał się tu mój brat, który doskonale potrafił się odnaleźć przy barze i dzielnie stawał w szranki z nienażartymi warszawiakami broniąc zdobytej tacy z kurczaczkami na patyku – deliszys.

Ale tak już całkiem poważnie to bardzo się cieszę, że poznałem wielu ciekawych ludzi. Fajnie poznać osoby, których blogi się czyta. W końcu spotkałem się z Maćkiem Budzichem (Mediafun) – jestem zaszczycony. Przed galą rozpracowywaliśmy szampany (oł jeee… splendor) z Tomkiem (Daj dwie fajki), który całkowicie zasłużenie dostał wyróżnienie główne. Ciekawie rozmawiało się w poznańskim gronie z Mateuszem Biskupem (Zapiski z granitowego miasta), który zgarnął wszystkie nagrody, oraz Piotrem Wajszczakiem (Sekrety sprzedaży i marketingu sieciowego). Słówko zamieniłem z o. Leonem Knabitem. No i  Mateusz Kleinowski (science in-action), który przybył z dwoma Węgrami, którzy go filmowali :-)

Ciekawym było to, że ludzie znali mój blog, np. miłe dziewczyny z Onetu.

Gala, gala i po gali…

Fajnie byłoby wygrać wypasiony laptop, albo/i pieniądze na wypasioną wycieczkę z rodziną, bo nie mam wypasionego laptopa ani pieniędzy na wypasioną wycieczkę z rodziną. Ale powiem szczerze, że już sam fakt nominacji oraz to że Wasze głosy postawiły mnie na pierwszym miejscu w kategorii jest ogromną satysfakcją. Za rok też wystartuję, a co?

Pozdrawiam

Zuch

 

aha, jeszcze żenujące zdjęcie. Niestety matryca nie wytrzymała blasku mojej zajebistości - stąd przepalenie :-)

zuch

21:18, zuch_rysuje
Link Komentarze (14) »
środa, 16 lutego 2011
drugie słońce

drugie słońce

 

Taaaaa... juz jutro ;-) Warszawo drżyj :-) Uroczysta gala Blogu Roku 2010. A tam koncert Smolik, bankiet...no ba... Oczywiście punktem kulminacyjnym będzie ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród. Nie będę ściemniał, że nie chciałbym wygrać swojej kategorii - bo chciałbym - ale to się zobaczy. Nie zdziwię się też jak nie wygram - zawsze zostanie bankiet :-) Zastanawiam się kto zgarnie główne nagrody i wyróżnienia, bo przeglądając nominowanych jakoś ciężko mi było znaleźć faworytów. Fakt, że nie wszystkie przejrzałem dokładnie, bo np, czytanie o czyichś chorobach mnie nie kręci. Z kolei na np. blogi literackie nie mam czasu, więc może gdzieś tam czai się faworyt? Kto wie?

Obiecuję wrzucić kilka zdjęć z gali, pokaże jakie było jedzenie i jakie mydełko ukradłem z hotelu :-)

Przed galą będę miał jeszcze kilka godzin wolnego czasu. Jest coś ciekawego w Warszawie? Jakieś fajne miejce na obiad w centrum - bo tam mam hotel? Ale wiecie - tak na kieszeń grafika :-)

pozdrawiam

Zuch

11:32, zuch_rysuje
Link Komentarze (40) »
wtorek, 15 lutego 2011
dylemat

dylemat

Już 11:00 najwyższy czas na kolejne podwójne espresso.

 

A z głośników Blue Foundation - Eyes On Fire bardzo fajna kapelka, poznana dzięki Kasi.

Pozdrawiam

 

11:11, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 14 lutego 2011
walentynki

Tak, tak, walentynki zawitały także na mój blog :-)

walentynki

Pamiętajcie zatem - nie przynoście pracy do domu ;-)


a z głośników leci Freundeskreis - Esperanto, lubię już prawie dekadę... i jeszcze kilka kawałków tego pana, no ale to na inne komiksy :-)

11:02, zuch_rysuje
Link Komentarze (5) »
piątek, 11 lutego 2011
trudny wybór

trudny wybór

Już od jakiegoś czasu chodził za mną ten pomysł :-)


A z głośników: Matisyahu - Jerusalem

 

23:03, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
czwartek, 10 lutego 2011
jedziesz?

jedziesz

:-) chciałbym oficjalnie powiedzieć, że mój brat nie jest upośledzony (choć nie mogę też stwierdzić, że jest całkiem normalny). ot, tak sobie żartujemy.

Za tydzień gala w Stolycy, a na razie mam lekką przerwę w nadawaniu, bo synek ma ospę i czasu mam mało.

 

16:36, zuch_rysuje
Link Komentarze (8) »
 
1 , 2