O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Kategorie: Wszystkie | SKLEP | SŁABO, SŁABIEJ, ...... | TAPETY
RSS
wtorek, 31 stycznia 2012
banerek mobilizujący

banerek mobilizujący

Takoj ło. Narysowałem dziś ten pasek, choć jestem ekstremalnie zajęty - kończę projekt, który finalnie okazał się dwa razy większy niż w początkowych założeniach (pozdrawiam Justynę :-). Ale stwierdziłem, że jak dziś tego nie wrzucę, to za kilka dni już nikt o ACTA nie będzie pamiętać. Tak już ta nasz polskość - ot, jak sucha choinka. Pali się jak szatan, ale krótko...

Z głośniczka polecam, jak to mówi Makak z Antyradia (najlepszego rockowego radia w Polsce), jerdolnięcie:

Acid Drinkers - What's Happening In The Heart Of A Pacifist

Z wiarygodnego źródła (w sensie, że od samego sprawcy) wiem, że główka krowy jest prawdziwa i chłopaki tachali ją przez pół Poznania, windą w bloku, itp. a potem myli w wannie i suszyli suszarką żeby ładnie na zdjęciu wyszła. ale po jakimś czasie zaczęła strasznie walić więc trzeba było wyrzucić...

pozdr

Zuch

Zuch

PS - jutro o 15 okaże się czy pan Sawka - juror w mojej kategorii Blogu Roku2011 - wybierze mnie (w sumie mój blog) do finałowej trójki. Fajnie by było znowu wybrać się do Warszawy otoczony splendorem... poza tym mam zaległe zaproszenie do radiowej Czwórki (Czwórkę też bardzo lubię), a nie mam kiedy się tam pojawić. 

11:38, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
piątek, 27 stycznia 2012
skandal

skandal

Każdy ma jakieś ukryte i niekonwencjonalne zboczenia. Ja np. jaram się zrywaniem złotka z nowej kawy :-) Ostatnio też bardzo perwersyjne i naprawdę zboczone wydaje mi się czytanie wszystkich postów o ACTA, które pojawiają się na mojej ścianie. Podejrzewam, że i wasze osobowości obfitują w podobne zboczenia. Zachęcam do dyskusji, czy to na blogu, czy to na fanpageach.

A jak już jesteśmy w tym temacie to polecam film Jana Švankmajera "Spiskowcy rozkoszy". Ale to tak, naprawdę na własną odpowiedzialność to robicie. A jeśli już się zdecydujecie, to na trzeźwo, bo możecie już nigdy nie być tacy jak byliście przed tym filmem...

Dziś piątek, więc z głośniczka też nic normalnego nie będzie :-) Piosenka z równie porypanego filmu. Jest to pierwszy film Treya Parkera - późniejszego twórcy Miasteczka SouthPark.

Cannibal! The Musical - Let's Build a Snowman 

proponuje obejrzeć do końca :-)

pozdrawiam
Zuch

Zuch

16:01, zuch_rysuje
Link Komentarze (19) »
czwartek, 26 stycznia 2012
ZUCH wśród najbardziej wpływowych blogerów

Wczoraj - 25 stycznia - Kominek opublikował na swoim blogu:

ranking najbardziej wpływowych blogerów 2011.

Ranking dla mnie bardzo ważny, bo zostałem w nim uwzględniony i znalazłem się pośród tej zacnej 30stki.

Słów kilka o rankingu. Owo zestawienie powstaje od 2009 roku i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ostatni ranking był najczęściej wyświetlanym wpisem na kominkowym blogu. W tym roku w wybór wspierały swoimi danymi firmy Fanpage Trender i Brand24, osoby w branże zaangażowane oraz czytelnicy. Zresztą Kominek pisze o tym u siebie.

Co do samego Kominka, to pomimo jego dość kontrowersyjnej postawy wobec wielu tematów, nie można mu odmówić miejsca w gronie najważniejszych osób polskiej blogosfery, którą chyba zna jak własną kieszeń. I to właśnie sprawia, że czuję się niezwykle wyróżniony. Czuję też solidnego, mobilizującego kopala w zadek na rok 2012.

pozdrawiam

wpływowy Zuch :-)

 Zuch

 

12:35, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
środa, 25 stycznia 2012
pogadać

pogadać

w sumie to ja też tak trochę mam, a że właściwie nie piję, to też mało komunikatywny jestem. Dlatego zdecydowałem się na blog :-)

z głośniczka dziś nieco mocniejsze szarpnięcie za struny, bo bardzo lubię:

TOOL - The Pot


pozdrawiam

Zuch

aha - wiadomo: sms o treści F00085 na nr 7122 (1,23zł) - ZUCH RULEZ!!!  :-) 

Zuch

11:19, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 23 stycznia 2012
awf

awf

Pozdrawiam mojego brata (który jest mistrzem świata juniorów w sumo) i innych studentów awf'u. Wcale Wam nie zazdroszczę, że jesteś cie bardziej wysportowani ode mnie. Wcale. I to wcale nie wpływa na złośliwy ton tego paska...

Na poniedziałkowy dół z głośniczków zapodam:

The Lost Fingers - Touch Me

 

A tak jeszcze co do Blogu Roku 2011, to okazuje się, że jest druga runda gdzie głosuje się, tym razem na bloga blogerów. Już mi trochę wstyd wymuszać smsy, ale jak ktoś jednak chce to może wysłać smsa o treści: F00085 (ef zero zero zero osiem pięć) na numer 7122. koszt to złotówa plus vat. Już chyba więcej nie będę męczył tym tematem.

Nie będę też Was za bardzo męczył tematem ACTA, bo sam już mam dość. Moja ściana na FB jest zdominowana przez ACTA. ech... z jednej strony nieudolność rządu (tu z mojej strony naprawdę wielki minus), a z drugiej strony ataki hakerskie i pseudo ataki (np. żenująca próba przypisania sobie ataku na blog Vagli - mimo, że to on sam zhakował swój blog w 2006 i jest to tam napisane...). Sprawa jest poważna, ale ja nie chcę żyć ani w rzeczywistości ACTA, ani w świecie hakerów. Chciałbym trochę normalności... jak żyć?

pozdrawiam
Zuch 

Zuch

 

13:16, zuch_rysuje
Link Komentarze (7) »
czwartek, 19 stycznia 2012
AEROBICZNA SZÓSTKA ZUCHA

AEROBICZNA SZÓSTKA ZUCHA

Zadbajmy o naszą formę na powżnie!!! TUTAJ macie trochę większe, żeby to sobie ładnie wydrukować i powiesić na lodówce :-)

Dziś jest ostatni dzień kiedy można głosować na zuchowy blog. To głosowanie wyłoni najlepsze dziesiątki z każdej kategorii, a potem to już zależy od jurora... Głosowanie smsowe będzie trwało dalej, ale kolejny tydzień będzie się liczył do zestawienia ogólnego. Enyłej, jak ktoś jeszcze nie głosował to może to zrobić tak:

sms 

pozdrawiam

Zuch

Zuch

11:44, zuch_rysuje
Link Komentarze (9) »
środa, 18 stycznia 2012
dodatkowy powód

dodatkowy powód

Hmm.. 

Na facebooku zapytałem czy byliby chętni kupić drukowany album z moim komiksami (ok200stron) i zainteresowanie - przynajmniej chęcią - jest spore, więc pewnie się zdecyduje, oczywiście przy nieocenionym wsparciu Chochlika Drukarskiego.

Już w piątek wybieram się na koncert Australian Pink Floyd i strasznie się tym jaram. No po prostu straaaasznie. Dlatego dziś z głośniczka pinkfloydowy cover, chyba najlepszy na świecie:

Acid Drinkers - Another Brick In The Wall

Cóż, jeszcze tylko nachalnie przypomnę o możliwości zagłosowania na Zucha w konkursie na Blog Roku 2011.

Blog Roku 2011

pozdrawiam

Zuch

Zuch

11:38, zuch_rysuje
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 16 stycznia 2012
gruba afera

gruba afera

Dobra, nadszedł czas na opłatę abonamentową za zeszły rok :-) spędzacie tu czas, czasami nawet bywa śmiesznie, a teraz jest możliwość zapłacenie dobrowolnego haraczu w wysokości 1,23zł. :-) można to zrobić w bardzo łatwy sposób:

sms o treści F00085 (eF zero zero zero osiem pięć)

na numer 7122

 Blog Roku 2011

i to wszystko. Startuje w konkursie na Blog Roku 2011 i dość mocno mi na tym zależy, zatem - komórki w dłoń. Z góry dzięki.

Z głośniczka polecam fajny motyw, który parę dni temu linkowali różni moi znajomi (nie, nie Gotye):

Viva Vox Choir - Prodigy a capella

no jak dla mnie odlot. Prodigy zawsze przypomina mi liceum.

 

pozdrawiam

Zuch 

Zuch

10:55, zuch_rysuje
Link Komentarze (22) »
piątek, 13 stycznia 2012
Zuch najbardziej angażuje na G+

Antyweb.pl opublikował raport, według którego Zuchowy brandpage okazał się najbardziej angażującym wśród polskich brandpage na Google+. No, no, no, kto by pomyślał :-)

Zuch najbardziej angażuje na G+

15:52, zuch_rysuje
Link Komentarze (3) »
nie jesteście?

nie jesteście?

taki tam, piątkowy żarcik po bandzie :-)

Przypominam, że można głosować na mój blog w konkursie na Blog Roku 2011. Jest to dla mnie dość istotne, wiec będę Was tym zadręczał przez najbliższe dni.

Żeby zagłosować należy:

wysłać smsa o treści F00085 (eF zero zero zero osiem pięć)

na numer 7122 - koszt jedyne 1,23 złocisza.

Kasa leci na cele charytatywne. Głosować można jeden raz na konkretny blog.

głosowanie

Jeśli już zagłosowaliście, to pamiętajcie że w waszym otoczeniu są osoby, które nie głosowały, a czasami zostawiają telefon bez opieki :-)

Bonobo (live sesion) - Nothing Owed
 


pozdrawiam
Zuch 

Zuch

13:28, zuch_rysuje
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2