życie inspiruje, agencja reklamowa inspiruje, nawet brief inspiruje.......... nic tylko rysować...
O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Blog > Komentarze do wpisu
Ustrzel wiedzę blogera razem z Cogitors.pl

Ustrzel wiedzę blogera razem z Cogitors.pl

Portal Cogitors.pl organizuje akcję „Ustrzel wiedzę 1 z 10 blogerów z COGITORS.pl”. Tak się składa, że ja i moja wiedza też jesteśmy do ustrzelenia. Ale zacznijmy od początku:

O co chodzi?

Cogitors.pl, to portal, który umożliwia szybki i łatwy dostęp do wiedzy. Tutaj można znaleźć najnowsze informacje o szkoleniach w rozwijaniu kompetencji zawodowych, ale też pasji czy hobby. Pozwala dopasować odpowiednie dla nas kursy. Jedną z największych zalet Cogitors.pl jest system rejestracji płatności. Na pohybel papierologii.

Jest to coś pomiędzy portalem społecznościowym, a rozbudowanym portalem proedukacyjnym. Jest pomostem między potencjalnymi uczestnikami różnych wydarzeń, a ich organizatorami. Krótko mówić jest to miejsce, poprzez które można zdobyć wiedzę niezbędną dla rozwoju kariery.

Sprawdźcie sami

zapisując się na szkolenie, które ja poprowadzę. Zarejestrujcie się i zgłoście chęć wzięcia udziału - liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać może się oczywiście każdy, ale lista 20 szczęścliwych osób zostanie wyłoniona w sposób nawet mi nieznany :-).

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu, 19 września. Starujemy o godzinie 16, a skończymy około 21.

„Jak zacząć? Od blogera do własnej firmy”

taki będzie temat naszego spotkania. Porozmawiamy o blogowaniu, o budowaniu własnej marki, poruszaniu się w social media, a także o własnej działalności, prowadzeniu firmy, produktywności itp. Spróbujemy zastanowić się nad naszą „drogą kariery” i decyzjach, które mogą znacząco na nią wpłynąć. Myślę, że to spotkanie będzie szczególnie interesujące dla tych z Was, którzy dopiero zaczynają lub niedługo zaczną funkcjonować na rynku pracy. Tak więc Poznaniacy zapisujcie się albo informujcie znajomych.

Nie wszyscy mogą

dojechać do Poznania, dlatego mam też dla Was od Cogitors.pl trochę książek „Bloger” Tomka Tomczyka, czyli Kominka. Książka ma premierę dopiero jutro, a ja już dziś ją rozdaję - ekskluzywnie. Dodam tylko, że jestem w tej książce cytowany, a przynajmniej Tomek tak mi powiedział.

bloger

Aby zostać właścicielem takiej książki należy uzupełnić poniższy pasek komiksowy:

pasek do uzupełnienia

Zasady są proste - trzeba uzupełnić dymki dialogiem. Jedna osoba - jedna szansa. Na Wasze propozycje czekam do piątku (14 września) do północy. Wyniki podam w sobotę po południu. Mejle ślijcie na adres: zuch_konkurs@gazeta.pl

Książek mam dużo co nie znaczy, że rozdam wszystkie. Nagrodzę tylko te fajne propozycje.

Pozdrawiam

Zuch 

Zuch

wtorek, 11 września 2012, zuch_rysuje

Polecane wpisy

  • BLOG PRZENIESIONY

    Od 24 września 2012 roku mój blog jest przeniesiony na własną domenę: zuchrysuje.pl Część bloxowa (na której właśnie się znajdujesz), to archiwum prawie 4 lat

  • nie ma wiatru...

    Narysowałem komiks dla kumpli, którzy mają szalony pomysł przemierzyć pół świata kite'em i landroverami. Dedykuję też dla nich tę piosenkę, bo jeśli można być b

  • konkurs z Cogitors.pl - wyniki

    Wyniki miały być w sobotę, ale mi sobota umknęła i niedziela też. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zatem czas ogłosić wyniki. Postanowiłem nagrodzić 5 osób.

Komentarze
Gość: Mirencjum, 176.31.202.*
2012/09/13 09:29:27
:| Dziki komiks!
-
Gość: majster, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/09/16 16:29:00
Hejka... sobota minęła!!! POBÓDKA!!!!
-
zuch_rysuje
2012/09/17 01:20:13
@majster - sobota mi umknęła, nawet nie wiem kiedy... wyniki w poniedziałek przed południem.