życie inspiruje, agencja reklamowa inspiruje, nawet brief inspiruje.......... nic tylko rysować...
O BLOGU WPŁYWOWI BLOGERZY 2011 Napisz do mnie ZUCHOWE STUDIO ZUCHOWE KOSZULKI Blog Roku 2011 Pleśniaczek fanpage ZUCH na google+ Follow ZUCH_rysuje on Twitter
Blog > Komentarze do wpisu
Zuchowy komiks dla Lemon Demon

Wczoraj zakończyła się aukcja moich komiksów. Kwota 2025zł zasili konto WOŚP dzięki Lemon Demon, którzy to szarpnęli się na taką sporą sumkę. Jest to kwota, której się nie spodziewałem, naprawdę myślałem że nie ma szans żeby było więcej niż tysiak. A tu proszę, taki wynik :-) Więc z mojej strony podziękowania dla Lemon Demon za hojność. Album z moimi komiksami zamieszka zatem w Szczecinie.
Podziękowania też należą się kilku innym osobom, które bezinteresownie i za darmo ten album wykonały: Cen­trum Usług Dru­kar­skich Hen­ryk Miler www.cuddruk.pl  (DTP, druk, intro),  Paweł Trynka (wyko­na­nie etui), Bro­ni­sław Józe­fiok (pro­jekt gra­ficzny). Całość spiął organizacyjnie nieoceniony Chochlik Drukarski.
Dziękuj też wszystkim innym osobom, które licytowały album oraz Wam wszystkim, którzy lajkując puszczali info w świat.

W akcji "blogerzy dla WOŚP" udało mi się skrzyknąć kilkanaście osób i podejrzewam, że łączna suma licytacji mogła był w okolicy 10tyś zł. Hitem okazała się aukcja Mediafuna - 4550zł !!!
Na przyszły rok też coś zrobię. I myślę, że z każdym kolejnym rokiem będzie lepiej, i z każdym kolejnym rokiem przyłączy się więcej osób.

A z innej beczki - wiecie co jutro jest? Jutro są 3 urodziny Zuch Próbuje Rysować :-)

 

pozdrawiam
ZUCH 

ZUCH

wtorek, 10 stycznia 2012, zuch_rysuje

Polecane wpisy

  • BLOG PRZENIESIONY

    Od 24 września 2012 roku mój blog jest przeniesiony na własną domenę: zuchrysuje.pl Część bloxowa (na której właśnie się znajdujesz), to archiwum prawie 4 lat

  • nie ma wiatru...

    Narysowałem komiks dla kumpli, którzy mają szalony pomysł przemierzyć pół świata kite'em i landroverami. Dedykuję też dla nich tę piosenkę, bo jeśli można być b

  • konkurs z Cogitors.pl - wyniki

    Wyniki miały być w sobotę, ale mi sobota umknęła i niedziela też. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zatem czas ogłosić wyniki. Postanowiłem nagrodzić 5 osób.

Komentarze
Gość: Arek, *.static.espol.com.pl
2012/01/11 08:20:36
100 lat, 100 lat... :)
-
Gość: wiara-niedzieli, 82.177.11.*
2012/01/11 09:03:20
Patrz co znalazłam an FB serwerblog.com/2012/01/06/komiks-nr-1-estetyka-informatyka/
-
2012/01/11 10:29:38
I ja nie spodziewałam się takich sum! Gratuluję ponad dwóch tysięcy, moja biżuteria poszła za 152,50 - co jest szokiem nie tylko dla mnie;) Może to właśnie przez ciebie i akcję "blogerzy dla WOŚP" to się udało? Cieszy mnie to niezmiernie i dziękuję za dodanie mojej aukcji:)
Pozdrawiam,
Weronika
www.koralikowaweraph.blogspot.com